Gleditsia triacanthos ‘Inermis’
Valse Christusdoorn
Aanbod
Exclusieve bomen
Klantenservice
Informatie
Zakelijke klanten

Het vervoeren van bomen en struiken is specialistisch werk. Door de jaren heen hebben wij geleerd om een grote variëteit aan bomen te vervoeren. De bomen worden voorzien van een stevige kluit, ingewikkeld in jute gaas en extra verstevigd met een korf van staaldraad. We zetten onze ervaring in om de boom zo goed als mogelijk bij u af te leveren.
Het goed aanplanten van een boom is vakwerk, essentieel voor het aanslaan van een boom. U kunt dit aanplanten met een gerust hart overlaten aan onze specialisten. Ze zorgen, met behulp van het goede aanplantmateriaal, ervoor dat de boom een goede plek krijgt bij u in de tuin. De bomen worden bij het planten gesnoeid.
Wij helpen u graag bij uw keuze voor een boom. Met onze ervaring en deskundigheid kunnen wij u adviseren over de boom die bij u en uw tuin past. Waar dat nodig is plannen we een bezoek aan onze kwekerij of komen we langs bij u thuis.
Magnolia 'Susan', boomnummer 2700, is een bladverliezende magnolia met een opgaande, meerstammige groeivorm. In het vroege voorjaar verschijnen opvallende, komvormige bloemen in dieppaars tot roze, vaak voordat het blad zich volledig ontvouwt. Daardoor komt de bloei goed tot zijn recht tegen een rustige achtergrond. Na de bloei ontwikkelt de boom frisgroen, ovaal blad dat in de herfst geel verkleurt. Magnolia 'Susan' groeit uit tot een grote struik of kleine boom en past daardoor zowel in een ruime tuin als in een parkachtige beplanting. Zet deze magnolia bij voorkeur op een zonnige tot halfbeschaduwde plek, beschut tegen koude wind, in voedzame, humusrijke en goed doorlatende grond. Een gelijkmatig vochtige bodem helpt de groei en bloei op gang. Boomnummer 2700 is geschikt als solitair op een gazon, als blikvanger bij een entree of als meerstammig accent in een border.