Contact gewenst? Wij e-mailen of bellen u graag terug.

Contact gewenst? Wij e-mailen of bellen u graag terug.

Neem contact op

Zwaar transport
Berzorging van de boom

Het vervoeren van bomen en struiken is specialistisch werk. Door de jaren heen hebben wij geleerd om een grote variëteit aan bomen te vervoeren. De bomen worden voorzien van een stevige kluit, ingewikkeld in jute gaas en extra verstevigd met een korf van staaldraad. We zetten onze ervaring in om de boom zo goed als mogelijk bij u af te leveren.

Aanplanten van de boom

Het goed aanplanten van een boom is vakwerk, essentieel voor het aanslaan van een boom. U kunt dit aanplanten met een gerust hart overlaten aan onze specialisten. Ze zorgen, met behulp van het goede aanplantmateriaal, ervoor dat de boom een goede plek krijgt bij u in de tuin. De bomen worden bij het planten gesnoeid.

Advies op maat

Wij helpen u graag bij uw keuze voor een boom. Met onze ervaring en deskundigheid kunnen wij u adviseren over de boom die bij u en uw tuin past. Waar dat nodig is plannen we een bezoek aan onze kwekerij of komen we langs bij u thuis.

#2323 - Maackia amurensis Japanse zilverboom

Japanse zilverboom
Meer foto's tonen
Getoonde boom is ook de boom die geleverd wordt.
Productspecificaties
  • Prijs (Incl. btw)
    € 1.250, -
  • Omtrek
    25-30, ho
  • Leeftijd
    11-12 jaar
Ik heb een vraag over deze boom Op zoek naar een kleinere maat?

Informatie over deze exclusieve boom.

De Japanse zilverboom of Amur maackia is een bijzondere boom met een mooie kroon. Een grillige takkenstructuur voor een mooi winterbeeld. Een brede vertakking voor de geliefde parasolvorm, dakvorm of ook wel umbrella vorm genoemd.  Een kroon die beschutting biedt tegen een overmaat van zonlicht in de zomermaanden. Een boom om onder te zitten en je veilige te voelen voor de mogelijk spiedende blikken uit belendende slaapkamerramen. Een boom die heel goed tegen de hitte en droogte kan en dan ook wel de stadsboom van de toekomst genoemd wordt. Een mooie herfstkleur en een duidelijk herkenbare stamkleur en bastreliëf maken het geheel compleet. De  Japanse zilverboom groeit in een ‘medium’ tempo en wordt medium groot. Snoei is mogelijk.  Een boom geschikt voor vele tuinen.  Kweekvak A rij 19

Meer informatie over deze boom.

Dit is een verplicht veld.
Vul een valide emailadres in.
Dit is een verplicht veld.

Wellicht ook interessant voor u.
Algemene voorwaarden - Disclaimer - Privacyverklaring