Contact gewenst? Wij e-mailen of bellen u graag terug.

Contact gewenst? Wij e-mailen of bellen u graag terug.

Neem contact op

Zwaar transport
Berzorging van de boom

Het vervoeren van bomen en struiken is specialistisch werk. Door de jaren heen hebben wij geleerd om een grote variëteit aan bomen te vervoeren. De bomen worden voorzien van een stevige kluit, ingewikkeld in jute gaas en extra verstevigd met een korf van staaldraad. We zetten onze ervaring in om de boom zo goed als mogelijk bij u af te leveren.

Aanplanten van de boom

Het goed aanplanten van een boom is vakwerk, essentieel voor het aanslaan van een boom. U kunt dit aanplanten met een gerust hart overlaten aan onze specialisten. Ze zorgen, met behulp van het goede aanplantmateriaal, ervoor dat de boom een goede plek krijgt bij u in de tuin. De bomen worden bij het planten gesnoeid.

Advies op maat

Wij helpen u graag bij uw keuze voor een boom. Met onze ervaring en deskundigheid kunnen wij u adviseren over de boom die bij u en uw tuin past. Waar dat nodig is plannen we een bezoek aan onze kwekerij of komen we langs bij u thuis.

#2065 - Fagus sylvatica 'Atropunicea' Rode beuk

Rode beuk
Meer foto's tonen
Getoonde boom is ook de boom die geleverd wordt.
Productspecificaties
  • Prijs (Incl. btw)
    € 3.500, -
  • Hoogte
    500/600 cm
  • Leeftijd
    25-30 jaar
Ik heb een vraag over deze boom Op zoek naar een kleinere maat?

Informatie over deze exclusieve boom.

De beveerde rode beuk, Fagus sylvatica 'Atropunicea', is een opvallende boom met een unieke en elegante uitstraling.  De rode beuk staat voor tijdloze status. Bij de rijke boeren werd in vergangen tijden een rode beuk voor de woning geplant. Daar waar de arme boeren de grond voor de boerderij gebruikten voor hun moestuin, kon de rijke boer het zich permitteren om een rode beuk te planten. Onder de rode beuk wil niets groeien en de grond daaronder kent dus geen opbrengst.  Beuk groeit het best op water doorlatende en relatief vruchtbare zandgronden. Een stabiele grondwaterstand heeft de voorkeur.  LOCATIE: Wenum Vak A rij 17.  Rode beuk werd ook vaak als mark-boom toegepast. De boom werd aan het einde van het perceel geplant om diepte te creëren en de lengte van het perceel te accentueren.

Meer informatie over deze boom.

Dit is een verplicht veld.
Vul een valide emailadres in.
Dit is een verplicht veld.

Wellicht ook interessant voor u.
Algemene voorwaarden - Disclaimer - Privacyverklaring